W scrum występują trzy główne role. Product owner odpowiedzialny jest za wybór "> W scrum występują trzy główne role. Product owner odpowiedzialny jest za wybór ..."/>

BNS IT | Scrum Warszawa

W scrum występują trzy główne role. Product owner odpowiedzialny jest za wybór niezbędnych zadań do wykonania, deweloper odpowiada za sposób ich wykonania, natomiast scrum master sprawdza, czy przebieg prac jest w 100% zgodny z zasadami, jakie zostały wcześniej ustalone przez zespół. Temat ten może brzmieć nieco zagadkowo, nawet w przypadku osób funkcjonujących w branży informatycznej. Chcąc zwiększyć swoją wiedzę na ten temat, warto zdecydować się na szkolenia scrum przeprowadzane w Warszawie oraz innych miejscowościach.

Tego typu oferta dostępna jest po wejściu na stronę przedsiębiorstwa BNS IT. Zatrudnia ono wykwalifikowanych specjalistów, którzy od lat przeprowadzają różnego rodzaju szkolenia zarówno dla niewielkich, jak i dużych grup osób. Jest to doskonały i prosty sposób na zwiększenie kompetencji pracowników oraz kadry zarządzającej, a wszystko to niewielkim kosztem. Kursanci mogą liczyć na ogromną dawkę wiedzy oraz wsparcie w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.


BNS IT Libijska 10c 03-977 Warszawa Tel.: Data dodania:
BNS IT | Scrum Warszawa
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

Delfin Detection & Mapping

Warszawa

Czytaj więcej
service picture

GNcd

Warszawa

Czytaj więcej
service picture

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Czytaj więcej