W wielu domach prywatnych na wyposażeniu kuchni jest mikrofalówka, podobnie zresztą jak w wielu kuchniach restauracyjnych. Takie urządzenie znacznie ułatwia pra "> W wielu domach prywatnych na wyposażeniu kuchni jest mikrofalówka, podobnie zresztą jak w wielu kuchniach restauracyjnych. Takie urządzenie znacznie ułatwia pra..."/>

Mikrofalówki gastronomiczne

W wielu domach prywatnych na wyposażeniu kuchni jest mikrofalówka, podobnie zresztą jak w wielu kuchniach restauracyjnych. Takie urządzenie znacznie ułatwia pracę kucharza, bo choć prawdziwy kucharz nigdy nie pozwali sobie na podanie typowego dania z mikrofalówki, to jednak mikrofalówki gastronomiczne mają programy, takie jak choćby rozmnażanie produktów, co znacząco może skrócić czas przygotowania potraw, szybszy może być też czas podgrzania danego dania, jest to szczególnie pomocne w barach szybkiej obsługi, gdzie ponad wszystko liczy się czas wydania dania.

Ważne, aby wybierając kuchenkę mikrofalową do punktu gastronomicznego, zwrócić uwagę na jej pojemność i ilość programów do przyrządzania potraw. Sklep Gastroprofit poza tradycyjnymi mikrofalówkami, które takie programy mają wbudowane fabrycznie, poleca kuchenki sterowane komputerowo, gdzie każdy sam może wgrać swoje programy, to nowość na rynku, takich własnych programów można wgrać blisko 100.


GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda Wincentego Danka 8 31-229 Kraków Tel.: (12) 307 11 81 Data dodania:
Mikrofalówki gastronomiczne
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

Duda-Cars S.A.

Wrocław

Czytaj więcej
service picture

CLEANING COMPANY

Wrocław

Czytaj więcej
service picture

Akademia LTCA

Warszawa

Czytaj więcej