Szukasz sali bankietowej? A może interesuje Cię sala na konferencję w Łodzi? Szukasz ciekawego miejsca, w dobrej cenie i ze świetną obsługą? Jeśli tak, to na pewno pr "> Szukasz sali bankietowej? A może interesuje Cię sala na konferencję w Łodzi? Szukasz ciekawego miejsca, w dobrej cenie i ze świetną obsługą? Jeśli tak, to na pewno pr..."/>

Sala na konferencję Łódź

Szukasz sali bankietowej? A może interesuje Cię sala na konferencję w Łodzi? Szukasz ciekawego miejsca, w dobrej cenie i ze świetną obsługą? Jeśli tak, to na pewno przypadnie Ci go gustu oferta przygotowana przez firmę kamienica6.pl. 

To właśnie sala znajdująca się w Aleksandrowie Łódzkim przyciąga klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Cenią oni nie tylko wystrój sali oraz jej wielkość, ale także ofertę kulinarną — dania serwowane przez profesjonalną obsługę są zawsze pełne smaku i zapachu. Tego typu sala to rozwiązanie idealne, gdy w planach masz organizację konferencji, ale i wykładu czy prelekcji dla większej liczby osób. Sala ta sprawdzi się również podczas organizacji wesela czy innej rodzinnej uroczystości. Przekonaj się sam, że warto zarezerwować ją już dziś! Zajrzyj na stronę firmy i zyskaj więcej informacji o tym, jak wygląda oferta! 


Kamienica6 Plac Kościuszki 6 95-070 Aleksandrów Łódzki Tel.: 735161534 Data dodania:
Sala na konferencję Łódź
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

Bakaliowo.pl

Łódź

Czytaj więcej
service picture

ABC-BOBASA

Brzeziny

Czytaj więcej
service picture

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

Łódź

Czytaj więcej