Ib laursen narzuta

Stylowa narzuta na łóżko lub kanapę jest często bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy nie stać nas na nowy mebel, a chcemy nieco odświeżyć aranżację pokoju. Piękne wyroby tego typu możemy nabyć za pośrednictwem witryny sklepu, który funkcjonuje pod adresem: kredens-babci-heli.pl. Założyciele są wielkimi znawcami i miłośnikami stylu skandynawskiego – i w takim też klimacie utrzymana jest oferta.

Jedną z mocniej obecnych na stronach tego sklepu marek, jest duńska firma Ib Laursen, będąca liderem wśród skandynawskich dostawców różnorodnych elementów, przydatnych przy aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Ib Laursen oferuje produkty takie, jak narzuta – na ogół utrzymane w stonowanej kolorystyce, i zawsze wykonane z naturalnych materiałów, takich jak wełna czy len.

Inni dostępni na stronach tego sklepu producenci to między innymi Green Gate oraz Bastion Collections. Decydując się na wybór któregoś z oferowanych przez omawianą witrynę wyrobów, możemy być pewni, że otrzymamy doskonały produkt, którym będziemy mogli długo się cieszyć.


Kredens Babci Heli Kolejowa 8 57-256 Bardo Tel.: 530 544 218 Data dodania:
Ib laursen narzuta
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

Duda-Cars S.A.

Wrocław

Czytaj więcej
service picture

CLEANING COMPANY

Wrocław

Czytaj więcej
service picture

Akademia LTCA

Warszawa

Czytaj więcej