Kim jest taksator leśny? Najprościej mówiąc, jest to rzeczoznawca szacujący prz "> Kim jest taksator leśny? Najprościej mówiąc, jest to rzeczoznawca szacujący prz..."/>

Taksator leśny

Kim jest taksator leśny? Najprościej mówiąc, jest to rzeczoznawca szacujący przedmioty i oceniający ich wartość. Celem jego działania jest ustalenie opłaty, jaką będzie musiała ponieść dana osoba. Specjalista ten dokonuje wyceny drzewostanu, jak również sporządza niezbędne opisy taksacyjne. Podczas przeprowadzanych działań określa się także wiek, budowę, strukturę, runo, skład gatunkowy, przyrost oraz zasobność drzewostanu. Należy pamiętać, że jeden ze składników takiego opisu może mieć ogromne znaczenie w przypadku wyłączenia gruntów z produkcji leśnej. Więcej informacji na ten temat uzyskać można po wejściu na stronę Prohabitat.

Jest to firma funkcjonująca na rynku od dłuższego czasu i zajmująca się opisami taksacyjnymi drzewostanu. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się także:

  • monitoring przyrodniczy,
  • pozwolenie na wycinkę drzew,
  • decyzje środowiskowe,
  • monitoring chiropterologiczny,
  • audyt środowiskowy.

Propozycja ta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, niezależnie od wielkości firmy. Mogą oni liczyć na fachowe podejście i korzystne ceny.


PROHABITAT Wolfganga Amadeusa Mozarta 23 31-232 Kraków Tel.: 695 528 333 Data dodania:
Taksator leśny
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

TQS-RS Spółka z o.o.

Tarnów

Czytaj więcej
service picture

Ośrodek Szkoleń Systemowych

Kraków

Czytaj więcej
service picture

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Nowy Sącz

Czytaj więcej