Na wyposażenie profesjonalnego ratownika składa się duża ilość rzeczy, któryc "> Na wyposażenie profesjonalnego ratownika składa się duża ilość rzeczy, któryc..."/>

Torba ratownika

Na wyposażenie profesjonalnego ratownika składa się duża ilość rzeczy, których częste przenoszenie z miejsca na miejsce może być problematyczne, dlatego też tak wiele osób pracujących w tym zawodzie, decyduje się na zakup pojemnej, wytrzymałej i funkcjonalnej torby. Dzięki swojej wielkości jest ona w stanie pomieścić nawet największe przedmioty, takie jak bojki asekuracyjne, które przez swoje wymiary mogłyby być niewygodne podczas transportu. Torba ratownika służy także transportowaniu różnego rodzaju sprzętów, ubrań oraz innych rzeczy, jakie powinny być zawsze pod ręką.

Profesjonalna torba powinna mieć w widocznym miejscu logo WOPR oraz odblaskowy napis „ratownik”. Dzięki temu będzie ona bardzo dobrze widoczna nawet z daleka i nikt nie pomyli jej z innymi bagażami. Do toreb chowa się także sprzęty, takie jak maski, płetwy, rurki oraz inne elementy, przydatne nad wodą. Ich sprzedażą zajmuje się internetowy sklep ratownikekspress.pl, oferujący niezawodne produkty pochodzące z najwyższej półki.


Ratownik Ekspress Leśna 35 57- 33 Szczytna Tel.: 793 254 305 Data dodania:
Torba ratownika
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

Duda-Cars S.A.

Wrocław

Czytaj więcej
service picture

CLEANING COMPANY

Wrocław

Czytaj więcej
service picture

Akademia LTCA

Warszawa

Czytaj więcej