Roltrans • Rozrzutnik obornika jednoosiowy

Poszukujesz niedużego roztrząsacza do nawozu do swojego kilkuhektarowego gospodarstwa? Zajrzyj zatem na stronę roltrans.eu, gdzie znajdziesz doskonałej jakości rozrzutnik obornika jednoosiowy nadający się nie tylko do rozrzucania kompostu, nawozu, torfu czy wapna, ale także do przewożenia różnych materiałów o masie do 4 ton.

Sprzęt ten ma bardzo solidnie wykonaną konstrukcję z kształtowników stalowych i blach odpornych na działanie korozji, a także na uszkodzenia typu mechanicznego. W zależności od tego, czy chcesz kupić roztrząsacz z poziomym adapterem ślimakowym, czy też z kolcowym, tutaj możesz zamówić każdy, nawet jeśli miałby to być adapter mieszany typu ślimak i kolec. W ofercie producenta znajduje się także wyposażenie dodatkowe, takie jak dyszel i sztywne cięgno do współpracy z głównym zaczepem ciągnika, wał przegubowo-teleskopowy, hydrauliczny rozdzielacz sterujący i koło zapasowe. Zainteresowane osoby mogą zasięgnąć więcej informacji zarówno o przedsiębiorstwie, jak i o samych maszynach na podanej wyżej stronie, a nawet zakupić takie urządzenie za rozsądną cenę.


Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans Mazowiecka 18 06-200 Maków Mazowiecki Tel.: 29 765 02 54 Data dodania:
Roltrans • Rozrzutnik obornika jednoosiowy
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

Delfin Detection & Mapping

Warszawa

Czytaj więcej
service picture

GNcd

Warszawa

Czytaj więcej
service picture

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Czytaj więcej