Głównym celem produktów, jakimi są odbojnice magazynowe, jest ochrona, zabezpiec "> Głównym celem produktów, jakimi są odbojnice magazynowe, jest ochrona, zabezpiec..."/>

Odbojnice magazynowe

Głównym celem produktów, jakimi są odbojnice magazynowe, jest ochrona, zabezpieczanie oraz osłanianie różnego rodzaju regałów, ścian, narożników, jak również maszyn stacjonarnych. Co więcej, wykorzystuje się je między innymi w magazynach, w celu zabezpieczenia bram wjazdowych, jak również drzwi. Są one szczególnie doceniane w magazynach wielkopowierzchniowych, w których w wielu przypadkach mamy do czynienia z transportem autami ciężarowymi. Ich sprzedażą zajmuje się firma ROS Polska, oferująca produkty pochodzące z najwyższej półki.

Warto również wiedzieć, że te niepozorne urządzenia zabezpieczają przejścia dla pieszych oraz ciągi komunikacyjne. Mowa tu między innymi o drogowych odbojnicach, barierkach chodnikowych i nie tylko. Co więcej, odbojnice skutecznie chronią bramy wjazdowe, osłaniają rury spustowe, jak również słupy nośne, które są szczególnie narażone na uszkodzenie pojazdów. Mogą także stanowić one ochronę słupów energetycznych i drogowych.


ROS Polska Sp. z o. o. Sp. k. Pokrzywno 16A 61-315 Poznań Tel.: +48 607 067 864 Data dodania:
Odbojnice magazynowe
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Luboń

Czytaj więcej
service picture

Galloma Sp. z o. o.

Baranowo

Czytaj więcej
service picture

Kartop

Chodzież

Czytaj więcej