Wśród biznesmenów, zwłaszcza młodych, modne stało się zapisywanie się na studia z zarządzania projektami, wiele uczelni kusi i reklamuje się tym, że po ta "> Wśród biznesmenów, zwłaszcza młodych, modne stało się zapisywanie się na studia z zarządzania projektami, wiele uczelni kusi i reklamuje się tym, że po ta..."/>

Zarządzanie projektami poznań

Wśród biznesmenów, zwłaszcza młodych, modne stało się zapisywanie się na studia z zarządzania projektami, wiele uczelni kusi i reklamuje się tym, że po takich studuach wie się więcej o pozyskiwaniu funduszy unijnych i o tym, jak powinna wyglądać kompletna aplikacja podczas starania się o pozyskanie funduszy na realizację danego projektu.

Jednak, jeśli chcesz pozyskać fundusze na rozwój swojego projektu badawczego, biznesowego czy wsparcie kapitału ludzkiego, to jest na to o wiele prostszy sposób. Zarządzanie projektami w Poznaniu to specjalność firmy SenseConsulting, zarządzanie projektami to szerokie spektrum działań prowadzące do uzyskania określonych środków, dzięki którym można realizować założone sobie cele.

Rekomendowana firma proponuje nawet autorskie programy rozwoju i podkreśla, że przy dobrym umotywowaniu, można uzyskać zwrot  nawet 80 procent kosztów, jakie się poniosło, korzystając, np. ze szkoleń dla małych i średnich firm.


SENSE consulting św. Michała 43 61-119 Poznań Tel.: 61 843 26 11 Data dodania:
Zarządzanie projektami poznań
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Luboń

Czytaj więcej
service picture

Galloma Sp. z o. o.

Baranowo

Czytaj więcej
service picture

Kartop

Chodzież

Czytaj więcej