Tapety cieszyły się ogromną popularnością kilkadziesiąt lat temu. Dzisiaj wracają w nowej odsłonie w postaci fototapet winylowych, lateksowych i flizolinowych. Dzięki "> Tapety cieszyły się ogromną popularnością kilkadziesiąt lat temu. Dzisiaj wracają w nowej odsłonie w postaci fototapet winylowych, lateksowych i flizolinowych. Dzięki ..."/>

Wallmachine.pl • Fototapety do pokoju

Tapety cieszyły się ogromną popularnością kilkadziesiąt lat temu. Dzisiaj wracają w nowej odsłonie w postaci fototapet winylowych, lateksowych i flizolinowych. Dzięki wysokiej jakości wydruku i bogatej kolorystyce odmienią każde wnętrze stanowiąc jego integralną całość. Pracownia Wallmachine z siedzibą w Poznaniu od wielu lat jest ich wiodącym producentem. Oferuje fototapety do pokoju, kuchni, sypialni oraz wielu innych pomieszczeń. Odrębną kategorię stanowią fototapety dla najmłodszych projektowane zgodnie z aktualnie panującymi trendami trafiając w gusta dzieci.

W swojej ofercie firma posiada fototapety vintage, w stylu skandynawskim, sportowe, 3 D, abstrakcyjne, a także retro. Wykonuje również tapety pod indywidualne zamówienie Klienta i na wymiar, przez co znajduje zastosowanie nie tylko w mieszkaniach, ale również biurach, lokalach gastronomicznych czy prywatnych przedszkolach.


Wallmachine - Producent Fototapet Naramowicka 47 61-622 Poznań Tel.: 504095045 Data dodania:
Wallmachine.pl • Fototapety do pokoju
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Luboń

Czytaj więcej
service picture

Galloma Sp. z o. o.

Baranowo

Czytaj więcej
service picture

Kartop

Chodzież

Czytaj więcej