Wirnik rzutowy

Jednym z najlepszych producentów urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej jest AKP Progress z Nowej Soli, który stara się, aby jego maszyny były trwałe i wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Dzięki temu sprzedawane przez niego maszyny przez długie lata sprawują się nienagannie bez konieczności poddawania ich drogim naprawom. Nawet tak wymagające urządzenia wykorzystujące wirnik rzutowy i specjalne ścierniwa jak oczyszczarki strumieniowe zachowują długą żywotność i są bezawaryjne, pracując nawet w bardzo trudnych warunkach.

Producent ten ma ogromne doświadczenie w branży i świetnie rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego bez trudu potrafi dostosować maszynę do ich oczekiwań, a ma ich w katalogu kilka rodzajów. Są to urządzenia, przy których pomocy można szybko oczyścić metalową powierzchnię z różnych zanieczyszczeń lub wyrównać powierzchnię po wcześniejszej obróbce technologicznej. 

W asortymencie producenta można także znaleźć bogaty wybór części zamiennych do piaskarek, oczyszczarek i innych maszyn wykorzystywanych do obróbki metalu w bardzo atrakcyjnych cenach.


AKP PROGRESS Spółka z o.o. K. Szymanowskiego 1C 67-100 Nowa Sól Tel.: 696 666 533 Data dodania:
Wirnik rzutowy
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

alleBHP

Nowa Sól

Czytaj więcej
service picture

SEATBELTS

Wschowa

Czytaj więcej
service picture

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Rybojady

Czytaj więcej