Torebka papierowa

Niejeden klient docenia fakt, że sklep, do którego się udaje, pakuje zakupiony przez niego towar do papierowej torby. Podoba mu się bowiem to, że firma dba o środowisko poprzez rezygnacje z plastikowych reklamówek na rzecz torebek z papieru.

Doma Pak działa na rynku już od 7 lat. Jej siedziba znajduje się w Mysłowicach. Oferuje ona swoim klientom papierowe torby, na których można nadrukować np. logo. Oznacza to, że sprawdzają się one jako gadżety reklamowe. Są one solidne, więc mogą być użyte więcej niż raz, a to podnosi ich wartość.

Już wiele firm z różnych branż zdecydowało się skorzystać z powyższej oferty, w tym m.in. ESOTIQ, AVIDO, Pamax. Z gotowymi realizacjami można się zapoznać na stronie internetowej producenta toreb papierowych. Wyróżniają się one starannym wykonaniem.

Wycena za usługę dokonywana jest w sposób indywidualny. Klient musi ze szczegółami określić, jak torebka papierowa ma się prezentować, podać m.in. jej rozmiar oraz kolor, a także podać liczbę sztuk, jaka go interesuje.


Doma Pak Bratków 40 41-400 Mysłowice Tel.: +48 600-027-402 Data dodania:
Torebka papierowa
Witryna firmy
Średnia ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Przegląd firm w regionie

service picture

EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kalety

Czytaj więcej
service picture

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Rybnik

Czytaj więcej
service picture

JAVAPPA

Gliwice

Czytaj więcej